درباره هایکو مارکت

کلیه سفارش‌ها با مبلغ خرید بالاتر از 50۰.۰۰۰ تومان به‌صورت رایگان و در خریدهای کمتر از ۵۰۰.۰۰۰ تومان، با هزینه 20.۰۰۰ تومان در شهر مشهد مقدس و طبق تعرفه پست سفارشی و پیشتاز برای مشتریان شهرستان‌ها ارسال خواهد شد. هزینه ارسال سفارش از طریق تیپاکس برای خریدهای بالای ۷۰۰.۰۰۰ تومان به صورت رایگان بوده و در خریدهای کمتر از ۷۰۰.۰۰۰ تومان مبلغ ۲۰.۰۰۰ تومان به عنوان هزینه ارسال دریافت خواهد شد. هزینه ارسال سفارش از طریق بانی جت به صورت ثابت مبلغ ۳۹.۰۰۰ تومان می‌باشد. هزینه ارسال سفارش از طریق پست ویژه برای خریدهای بالای ۷۰۰ هزار تومان به صورت رایگان بوده و در خریدهای کمتر از این مبلغ، ۲۵.۰۰۰ تومان به عنوان هزینه ارسال دریافت خواهد شد.

ارسال رایگان

مرکز خرید آنلاین هایکو مارکت فعالیت خود را درزمینۀ پوشاک به‌صورت تخصصی از سال ۱۳۹۳ آغاز نمود و طی این سال‌ها توانسته ضمن همکاری با بیش از ۴۰۰ برند ایرانی و بین‌المللی، در مسیر بهبود تجربۀ خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. مهم‌ترین رسالت بانی‌مد بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت هایکو مارکت است.
حضور موفق هایکو مارکت طی سال‌های اخیر در صنعت پوشاک، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان شکل‌ گرفته است. این موفقیت سبب شده تا برترین برندهای بازار ایران و جهان که ازنظر کیفیت و خدمات با استانداردهای هایکو مارکت انطباق دارند، خواستار همکاری با هایکو مارکت باشند و پس از شروع همکاری، همواره برترین کالاهای خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه عرضه کنند.

بهبود تجربۀ کاربری و خرید آسان

کارشناسان و طراحان هایکو مارکت سعی کرده‌اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به‌راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید و گروه‌های موردنظر خود را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

ضمانت برگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا تا ۱۰ روز محصول خریداری‌شده را تعویض یا به هایکو مارکت بازگردانید.

پشتیبانی آنلاین و تلفنی

کارشناسان پشتیبانی در واحد ارتباط با مشتریان، برای پاسخ به سؤالات و حل مشکلات، به‌صورت آنلاین به‌ویژه در باکس چت صفحات هایکو مارکت و از طریق شماره  ۰۹۳۸۰۵۹۳۲۵۹ در خدمت شما هستند.