مجله هایکو

کت وشلوار خاص

کت وشلوار خاص از لباس‌های رسمی در بین خانم‌ها محسوب می‌شوند و اگر تمایل دارید در مجالس و مهمانی‌ها تیپی رسمی و پوشیده داشته باشید بهتر است این مدل لباس را انتخاب نمایید. فقط دقت کنید که کت و شلواری که می‌پوشید مطابق با مد روز و فرم اندام شما باشد. کت وشلوار خاص .

انتخاب کت وشلوار خاص بر اساس فرم اندام

برای انتخاب این لباس، استایل و فرم بدن اهمیت زیادی دارد. خانم‌های چاق یا لاغر، قد کوتاه یا قد بلند برای خرید کت و شلوار باید مواردی را رعایت کنند. پس فرم بدن خود را بشناسید و بهترین انتخاب را بر اساس فرم بدن .خود داشته باشید.

به عنوان مثال اگر کمر باریکی ندارید از  کت و شلوار های پاچه گشاد استفاده کنید، تا همواره تمرکز دید از کمر به سمت انتهای شلوار منتقل شود.

یا مثلا خانم‌هایی که کوتاه قد هستند (زیر  ۱۶۵ سانتی متر)، از کت‌های کوتاه استفاده کنند تا قد آن‌ها کشیده‌تر شود. برای خانم‌های قد بلند همواره استایل‌های هم رنگ پیشنهاد می‌شود، که جذابیت بیش‌تری در اندام آن‌ها به نسبت گزینه‌های چند رنگ دارد.

زیر کت و شلوار زنانه چه بپوشیم ؟

برای لایه های زیر کت میتوانید از تاپ‌ها و شومیزها در رنگ های مختلف استفاده کنید. هربار ظاهری متفاوت داشته باشید. البته استفاده از شومیزهای آستین دار ایست و ظاهری بهتر خواهد داشت.

علاوه براینکه در هوای گرم استفاده از شومیزهایی با آستین های کوتاه به جای تاپ کمک خواهد کرد کت شما دیرتر نیاز به خشکشویی پیدا کرده و مدت بیشتری تمیز بماند.در موقعیت های رسمی حتما از شومیز های آستین بلند و یقه دار استفاده کنید و توجه داشته باشید حتما آستین ها و یقه شومیز بیرون از کت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *