مجله هایکو

بدلیجات خاص

دنیای امروزه پر از سبک‌های متفاوت مد، ترند و پوشش‌ها می‌باشد که داشتن استایل مخصوص به خود را در معرض دید و نمایش قرار می‌دهند. بدلیجات خاص یکی از ملاک‌های این استایل‌های منحصر به فرد و مختص به خود، استفاده و انتخاب بدلیجات، اکسسوری و زیورآلات می‌باشد که نشان دهنده حالات روحی و شخصیت فرد است. این اکسسوری‌ها و بدلیجات ارزان قیمت جایگزین بسیار مناسبی برای زیورآلات و جواهرات گران قیمت هستند که در ادامه در انتخاب بدلیجات و نحوه انجام این کار بیش‌تر صحبت می‌کنیم.

نکات مهم انتخاب بدلیجات

در این بخش قصد داریم به معرفی نکات مهم انتخاب بدلیجات خاص بپردازیم تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید:

) اگر گوشواره‌های آویز دار بلند دارید؛ جهت بیش‌تر شدن جلوه گوشواره‌تان بهتر است که از گردنبند صرف نظر کنید.

۲) هنگامی که از گردنبند پهن استفاده می‌کنید؛ بهتر است که از گوشواره صرف نظر کنید. توجه داشته باشید که بهتر است رنگ سنگ‌های به کار رفته در جواهرتان با رنگ پوست و لباس شما هماهنگ باشد.

۳) در صورتی که گوش‌هایتان کوچک است؛ گوشواره‌های چسبان گزینه مناسب‌تری هستند.

۴) اگر گردنی بلند و کشیده دارید و همینطور مو‌هایتان همیشه جمع شده یا کوتاه است؛ استفاده از گوشواره‌های پهن و بلند گزینه مناسبی می‌باشد.

۵) همواره احتمال دارد که در اثر استفاده از انگشتر، گوشواره و… حساسیت پوستی به وجود بیاید. در صورتی که نشانه‌هایی از این حساسیت‌ها در پوست خود مشاهده کردید؛ حتما جهت درمان به پزشک مراجعه کنید.

۶) موقع انتخاب خرید دستبند باید توجه داشته باشید که دستبندتان زیادی تنگ یا بزرگ نباشد که با تغییر وزن امکان استفاده از آن را نداشته باشید. همچنین راحتی دست را در نظر بگیرد و این نکته را در نظر داشته باشید که دستبند‌های تنگ همواره دست را چاق‌تر نشان می‌دهند.

۷) در نهایت همیشه سعی کنید جواهرات و بدلیجات مورد نیازتان را متناسب با سلیقه و معیار‌های خود انتخاب نمایید تا همیشه از خریدتان راضی باشید. از جمله طرح‌ها و بدلیجاتی که همواره مورد پسند افراد می‌باشند می‌توان به دستبند کارتیر اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *